חרוזי אור -המגזין

מי יכול ליצור תכשיטים?

לכל אחד מאיתנו יש תחביבים. האחד אוהב לשיר, השני אוהב לרקוד והשלישי אוהב לצייר. מה שמיוחד בכל תחביב הוא היכולת שלנו ליצור משהו חדש ולתת לו חיים וכוח. לקחת למשל תווים ולייצר מהם הרמוניה או לקחת בד לבן ולהוציא דרכו אמירה. כך גם בתחום יצירת התכשיטים. בשורות אלה נסביר מה המשמעות ביצירת תכשיטים, מי יכול לייצר תכשיטים ובאילו חומרים מומלץ להתחיל.

גם את יכולה להתחיל ליצור

הטבע האנושי נברא כך שכל אחד מאיתנו ירצה ליצור דברים חדשים. מאז ומתמיד האדם היה יצרן של מחשבות, יצרן של תעסוקה ויצרן של המצאות פורצות דרך. היכולת היצירתית מפתחת בכל אחד את המחשבה, הזיכרון ועוד יכולות קוגנטיביות נוספות. לכן כבר בגיל צעיר מאוד אנחנו מנסים לפתח סקרנות בקרב ילדים על מנת שתתפתח בהם יכולת היצירה.
גם את יכולה ברגע הזה להתחיל ליצור. אולי את אומרת לעצמך: "כרגע אני מרגישה לא יצירתית", עדיין, זה הזמן לפנק את עצמך, להשקיע בתחביבים, להיפתח לאופקים חדשים ולפתח בעצמך את היצירתיות הקיימת בך בכל מקרה.

טיפים לתחילת הדרך

החלטת שאת רוצה ליצור, להכיר וללמוד. קבלי מאיתנו כמה טיפים שיעזרו לך להגיע משלב הרצון לשלב העשייה:

  • הסתכלי על יצירות של אחרים ואחרות. תראי את הצבעים שהם בחרו, את סוגי החרוזים, תשאלי אותם שאלות איך הרגישו, למה עשו אותה, איך התחילו ליצור מלכתחילה ועוד.
  • בחרי מומחה בתחום לפי דעתך שיכול להסביר, להציע עצות, שמכיר את כל הסוגים ויש לו ניסיון. המומחה יהיה זה שילווה אותך בצעדים השונים של התפתחות החריזה
  • תנסי בעצמך, תכיני דברים בלי חשש גם אם בהתחלה יצאו פחות טוב ממה שרצית. זה טבעי שההתחלה היא הכי קשה.

אז איך בוחרים עם מה להתחיל

אצלנו בחרוזי אור יש מגוון של חומרי גלם ממספר מקומות בעולם, אפשר למצוא חומרים לתחילת הדרך ואפשר למצוא חרוזים, סוגרים וכלי עבודה למעצבות שעובדות בתחום. אנחנו מלווים אותך בדרך, מראים לך ומסבירים לך כיצד החנות שלנו בנויה, איך ניתן להתחיל, סדנאות חריזה ולתת לך להגשים את החלום. תסתכלי כבר עכשיו על המוצרים שלנו, תכירי אותם, תקראי עליהם, תראי כיצד הם מעוצבים והתחילי ליצור את התכשיט הבא.

צפו במדריך המצולם:

Shopping Cart